משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות

שיטת משלוח

זמן אספקה

עלות משלוח להזמנות מ99 ₪ ומעלה

עלות משלוח להזמנות מתחת ל99 ₪

חברת שילוח

שליח עד הבית-עפ"י הוראות משרד הבריאות השליח משאיר את החבילה בסף הדלת

עד יום העסקים הבא

חינם

14.90 ₪

חברת שליחויות

איסוף מנקודת חלוקה

לא זמין

לא זמין

לא זמין

לא זמין

דואר רשום

לא זמין

לא זמין

לא זמין

לא זמין

* שירות שליח עד הבית פעיל בכל חלקי הארץ, המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד ולמעט ישובים מרוחקים אליהם זמני ההגעה הינם 3-6 ימי עסקים. יום העסקים מסתיים בשעה 19:00. 

*שליח עד הבית פעיל בכל חלקי הארץ, המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד. יום העסקים מסתיים בשעה 19:00.

לרשימת הישובים המרוחקים לחצו כאן

כיצד מתבצע המשלוח עם שליח עד הבית?

שליח עד הבית-עפ"י הוראות משרד הבריאות השליח משאיר את החבילה בסף הדלת

במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.


אם לא הייתי בבית כשהשליח הגיע?

בסיום תהליך הקניה באתר נשלח אליכם מייל עם מספר הזמנה. לאחר סיום תהליך אריזת הפריטים, תקבלו  מייל נוסף עם מס' מעקב אחר המשלוח. כאשר החבילה תצא לדרך, חברת השילוח תשלח אליכם הודעת SMS הכוללת אפשרות למעקב אחר ההזמנה. 


איך מקבלים את החבילה בנקודת האיסוף?

בעת הזמנת החבילה ניתן לבחור את נקודת האיסוף הנוחה לכם ביותר בסמוך לכתובת שהזנתם בהזמנה. לאחר בחירת מיקום נקודת האיסוף, תקבלו הודעת SMS המודיעה מתי החבילה תגיע לנקודת האיסוף ומהן השעות בהן ניתן להגיע כדי לאסוף אותה. יש לאסוף את החבילה תוך שבוע מרגע קבלת ההודעה על הגעתה לנקודת האיסוף. לאחר שבוע ימים, תוחזר אלינו החבילה למחסנים.


האם ניתן לשנות את שיטת המשלוח לאחר סיום ההזמנה?

במידה ואתם רוצים לשנות את שיטת המשלוח, יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו תוך שעה מרגע סיום ההזמנה ובשעות הפעילות. שרות הלקוחות שלנו זמין בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 19:00 בצ׳ט ישיר באתר או בטלפון 03-7130000. במידה ואתם מבצעים רכישה לאחר שעות פעילות המוקד ואתם מעוניינים לבטל או לבצע כל שינוי בהזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות עד כשעה לאחר הרכישה במייל שכתובתו support@terminalx.com, והמייל יענה בשעות פעילות המוקד.


האם אפשר לשנות את כתובת המשלוח לאחר סיום ההזמנה? 

במידה ואתם רוצים לשנות את כתובת המשלוח, יש ליצור עם שירות הלקוחות בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 19:00 בצ׳ט ישיר באתר או בטלפון 03-7130000.


האם ניתן להחזיר פריט לאחר שהגיע אליי?

לקוחות יקרים, לאור המצב ובעקבות ההגבלות על עבודה בגלל וירוס הקורונה, צוות TERMINAL X עובד במתכונת מצומצמת ולכן הארכנו את זמן ההחזרה והזיכויים. החזרת מוצרים תתאפשר עד 30 יום מרגע החזרה לשגרה ובהתאם לתקנון האתר. כמו כן, זיכויים יבוצעו בהתאם. מועד החזרה לשגרה יפורסם באתר. נעבור את זה יחד