מידע כללי

מידע כללי

מה זה TERMINAL X?

אתר e-commerce ישראלי המציע חווית שופינג של אופנה טרנדית לנשים, גברים וילדים ומוצרי קוסמטיקה. TERMINAL X הוא בית לעשרות מותגים מכל העולם עם מגוון גדול של פריטים שמשתנים בקצב מסחרר. אנחנו מקפידים להביא את פריטי האופנה הכי נכונים מהמותגים הכי נכונים, בכל רגע ולספק חווית שרות שלא נראתה עוד בישראל עם משלוח מהיר שמגיע עד 24 שעות מרגע ההזמנה


איך ניתן לשחזר את הסיסמא לאתר?

את הסיסמה ניתן לשחזר בקלות באיזור האישי באתר או ללחוץ על שכחתי סיסמה בהתחברות לאתר. לאחר מכן תתבקשו למלא את המייל איתו נרשמתם לאתר והמייל לשחזור הסיסמא ישלח אליכם לשם. כעת תוכלו לבחור סיסמה חדשה.


האם האתר מאובטח?

האתר מאובטח ברמה גבוהה של אבטחה וחסיון נתונים. בכדי למזער חשיפת מידע אנחנו משתמשים בתקן PCI ולא שומרים את פרטי האשראי של המשתמשים. כמו כן, בכדי להגביר את אבטחת חשבונך אנו ממליצים לך לשמור את פרטי המשתמש שלך וסיסמתך בסודיות, לרעננה לעיתים תכופות ולהקפיד לא למסור אותה לאיש.


איך מקבלים דיוורים מהאתר?

בדקו האם המיילים הגיעו לתיבת הספאם שלכם. במידה וכן, גררו את המייל לתיבה הראשית. אם אתם משתמשים בשרות המיילים של Gmail חשוב לוודא כי הניוזלטרים שלנו מגיעים לתיקיית המייל הראשית שלכם ולא לתיקיית Promotions בה הם ייעלמו בין מאות מיילים שיווקיים. אם אתם לא רוצים לפספס את העדכונים והמבצעים הכי שווים, אנחנו ממליצים לעקוב את הצעדים הבאים:

  • סמנו ב-V את הניוזלטר שלנו אצלכם במייל
  • לחצו על הכפתור הימני בעכבר, כאשר סימון העכבר על הניוזלטר
  • בחרו באפשרות "Move to Tab" והעבירו לתיבת ,Primary מעתה כל הנויזלטרים שלנו יגיעו 
    לתיבה הראשית שלכם.

מה עושים כדי שתמונות הניוזלטרים יופיעו בגוף המייל?

כדי לראות את התמונות בגוף המייל, אתם יכולים לשנות את הגדרות המייל שלכם:

פתחו את הניוזלטר שלנו שבו אינכם רואים את התמונות

לחצו על המשפט המופיע בראש המייל: ״תמיד הראה תמונות-Always display images״